fbpx

Mayatomanik to marka zmysłowych, kobiecych i bardzo wygodnych ubrań szydełkowych.

W mojej pracowni tworzę rzeczy, by sprawiać radość kobietom na całym świecie. Dostarczam Wam starannie zaprojektowane, piękne ubrania na upalne dni, na plażę czy festiwal. Ubrania, które pozwalają na nieskrępowane zachowanie i radosne bycie w poczuciu własnej mocy. Ręcznie tworzę produkty boho: malowane kubki, breloki, biżuterię, unikalne, pojedyncze, radosne. W każdy z nich wkładam wiele serca i dobrych życzeń.

Podkreśl swoją indywidualność – dzięki nim. Każdy z moich produktów jest jak talizman, który towarzyszy Ci każdego dnia. Korzystaj z nich, zmieniaj się. Bądź sobą. To Twoja decyzja. To Twój dzień.

starannie zaprojektowane

Przykładam ogromną wagę do tego, by moje ubrania leżały idealnie. Aby się świetnie nosiły. Każdy, nawet najmniejszy szczegół jest zaplanowany i starannie wykończony.

wygodne i NOWOCZESNE, materiały

Tworzę technikami rzemieślniczymi i ręcznymi, co wymaga wkładu wiedzy i czasu. Do ich wytwarzania stosuję najlepsze na rynku, nowoczesne materiały, włóczki i dodatki.

talizman dający moc

Każde oczko zrobione na szydełku lub drutach musi powstać ręcznie. Ten czas - najcenniejsza waluta nowoczesności, sprawia, że moje produkty mają "duszę". Duszę stworzoną z najlepszych intencji i starań.

PRACOWNIA

Powstała w 2006 roku jako Artystyczna Pracownia Wzorów Szydełkowych Lothlory, gdzie wykonywałam projekty i hurtowe ilości ręcznie robionych ubrań i dodatków dla producentów. W trakcie 13 lat stworzyłam ponad 700 autorskich wzorów, według wskazówek dostarczonych przez klientów. Bogate doświadczenie we współpracy z projektantami i szwalniami pozwala mi na realizację niemal każdego pomysłu. Wszystkie rzeczy są robione ręcznie przeze mnie i zdolne dziewiarki, z którymi współpracuję, i które wkładają w moje wyroby swoją pasję, serce i czas – ogrom czasu.

 

Oddaję Wam całą swoją wiedzę i umiejętności.  Wam – kobietom pełnym życia, które mają błysk w oku, które cenią swoją indywidualność i komfort. Szyję autorskie, małe serie lub projektuję na indywidualne zamówienie – wszystko, by spełnić Wasze marzenia.

Szyję ubrania dla szczęśliwych kobiet.

Jestem projektantką ręcznie robionych ubrań i dodatków. Specjalizuję się w szydełkowaniu i haftach ręcznych, te kocham najbardziej. Właśnie one dają mi największą wolność w tworzeniu. Oddaję Wam kolekcję utkaną z radości życia, natury i dzikości serca. Niech czynią Was szczęśliwymi i pełnymi słońca, jak wizja, którą w nich zaklęłam.
Maya Tomanik
0
WYKONANYCH PROJEKTÓW
0
SPRZEDANYCH UBRAŃ
0
NAMALOWANYCH KUBKÓW

DANE FIRMY

LOTHLORY M.Tomanik ul. Buhla 11a/3, 45-626 Opole, NIP: 7542662505 REGON: 020344623