Mayatomanik to marka zmysłowych, kobiecych i bardzo wygodnych ubrań szydełkowych.

Firma powstała po to, by sprawiać radość kobietom na całym świecie tworząc szydełkowe ubrania. Dostarczamy Wam starannie zaprojektowane, piękne produkty. Coś, co pozwala na nieskrępowane zachowanie i radosne bycie w poczuciu własnej mocy. Szanujemy naturę – dlatego to, co tworzymy, pokazuje jej piękno i czerpie z jej zasobów. 

W każdy, ręcznie stworzony produkt wkładamy wiele serca i dobrych życzeń.

Podkreśl swoją indywidualność – dzięki nim. Każdy z naszych produktów jest jak talizman, który towarzyszy Ci każdego dnia. Korzystaj z nich, zmieniaj się. Bądź sobą. To Twoja decyzja. To Twój dzień.

starannie zaprojektowane

Przykładamy ogromną wagę do tego, by nasze ubrania leżały idealnie. Aby się świetnie nosiły. Każdy, nawet najmniejszy szczegół jest zaplanowany i starannie wykończony.

wygodne i NOWOCZESNE, materiały

Tworzymy technikami rzemieślniczymi i ręcznymi, co wymaga wkładu wiedzy i czasu. Do ich wytwarzania stosujemy najlepsze na rynku, nowoczesne materiały, włóczki i dodatki.

talizman dający moc

Każde oczko zrobione na szydełku lub drutach musi powstać ręcznie. Ten czas - najcenniejsza waluta nowoczesności, sprawia, że nasze produkty mają "duszę". Duszę stworzoną z najlepszych intencji i starań.

PRACOWNIA

Powstała w 2006 roku jako Artystyczna Pracownia Wzorów Szydełkowych Lothlory, gdzie wykonywaliśmy projekty i hurtowe ilości ręcznie robionych ubrań i dodatków dla producentów. W trakcie 13 lat stworzyliśmy ponad 700 autorskich wzorów, według wskazówek dostarczonych przez klientów. Bogate doświadczenie we współpracy z projektantami i szwalniami pozwala nam na realizację niemal każdego pomysłu. Wszystkie rzeczy są robione ręcznie przez zdolne, dziewiarki, z którymi współpracujemy, i które wkładają w nasze wyroby swoją pasję, serce i czas – ogrom czasu.

 

Naszą wiedzę i umiejętności oddajemy Wam – kobietom pełnym życia, które mają błysk w oku, które cenią swoją indywidualność i komfort. Szyjemy autorskie, małe serie lub projektujemy na indywidualne zamówienie – wszystko, by spełnić Wasze marzenia.

Szyjemy ubrania dla szczęśliwych kobiet.

Jestem projektantką ręcznie robionych ubrań i dodatków. Specjalizuję się w szydełkowaniu i haftach ręcznych, te kocham najbardziej. Właśnie one dają mi największą wolność w tworzeniu. Oddaję Wam kolekcję utkaną z radości życia, natury i dzikości serca. Niech czynią Was szczęśliwymi i pełnymi słońca, jak wizja, którą w nich zaklęłam.
Maya Tomanik
0
WYKONANYCH PROJEKTÓW
0
SPRZEDANYCH UBRAŃ
0
NAMALOWANYCH KUBKÓW

DANE FIRMY

LOTHLORY M.Tomanik ul. Buhla 11a/3, 45-626 Opole, NIP: 7542662505 REGON: 020344623