fbpx

Festiwalowe klimaty

Jak się ubrać na festiwal?

Uwielbiam lato. Uwielbiam budzić się wcześnie rano, gdy światło delikatnie rozświetla sypialnię. Uwielbiam szybko się ubierać wciągając na siebie delikatne, kolorowe ubrania, w których mogę się swobodnie ruszać. Uwielbiam świergot ptaków zza okna. Popołudniowe wygrzewanie się na słońcu i schładzanie zimną wodą. Uwielbiam odwiedzać znajomych i posiadywać z nimi w plenerze popijając kawkę.

Odkąd skończyłam 15 lat z radością jeżdżę na festiwale plenerowe. Muzyka, przyjaciele z różnych stron kraju, nowe znajomości i ten cudowny chillout, w którym snuję się delikatnie sącząc piwo. To jest to!

Ostatnimi czasy festiwale  zdominowały wakacyjne imprezy. Jest ich tak wiele, że trudno wybrać gdzie jechać.  Więc nie będę się  skupiać na tym gdzie, ale raczej w czym pojawić się na muzycznej imprezie plenerowej. Jest to bowiem czas, w którym można zrezygnować z dreskodu, eksperymentować ze stylizacjami w pełni wyrażając tęsknoty duszy.

Festiwal to zabawa i zasada ta świetnie sprawdza się w wakacyjnej modzie, która także buduje tę unikalną, luźną atmosferę lata.