BLOG

O mocy realizowania swoich marzeń – wywiad z Karoliną Klusik

Na początek firmowego bloga szukałam tematu petardy! Tematu, który pozwoli kobietom na szczęśliwe życie. Szukałam kogoś, kto wie jak znaleźć swoje miejsce na ziemi, jak dbać o swoją życiową misję, jak pielęgnować marzenia i móc utrzymać się z ich realizacji. Szukałam takiej osoby, aż przyszła mi na myśl Karolina Klusik – moja koleżanka z liceum, która przeszła burzliwe poszukiwania w okresie młodzieńczym, a dziś stanowi inspirację i wzór dla wielu kobiet.

Zawsze uśmiechnięta, życzliwa, ambitna i przede wszystkim  zadowolona za swojego życia. Z przyjemnością obserwuję relacje Karoliny w mediach społecznościowych,  gdzie dzieli się radością z życia rodzinnego, biegania i wyjazdów zawodowych. Z ciekawością słyszę, jak wiele osób ją zna w naszym mieście, jak wiele ją podziwia, jak wielu z nutką zazdrości i niedowierzania mówi o jej pracy.

Wywiad przeprowadziłam w centrum Mary Kay, które Karolina stworzyła, aby w domowej atmosferze gromadzić kobiety zainteresowane dbaniem o urodę ale nie tylko.

Nagranie posiada sporo wad, coś trzeszczy (nie mam pojęcia co???), coś stuka (a tak uważałam!) ale wydaje mi się, że treści, które Karolina przekazuje są warte znoszenia tych niedogodności, więc proszę, bierzcie, co dla Was dobre i bądźcie dla mnie łaskawe.  Ze swojej strony obiecuję pracować nad coraz lepszymi realizacjami, bo mam nadzieję, że na tym wywiadzie nie poprzestanę. I jeszcze jedno: Nie wymawia się „mery ki” tylko „mery kej”. Przepraszam niniejszym za błąd J i zapraszam do odsłuchania wywiadu.

Dla zainteresowanych podaje przydatne linki:

https://web.facebook.com/klusikkarolina/ – zawodowy profil Karoliny na FB

https://www.marykay.pl/ – polska strona Mary Kay

https://www.marykay.com – strona Mary Kay

Praca dla szydełkujących i robiących na drutach pań z Opola

Kolejne projekty czekają na realizację, dlatego poszukuję pań  z Opola lub okolic do współpracy na podstawie umowy o dzieło.

Praca ma charakter dorywczy i jest głównie wykonywana w domu. Częsty kontakt osobisty podczas wykonywania zleceń jest jednak niezbędny we współpracy dlatego osobom spoza bliskich okolic Opola z góry dziękujemy.

Proszę przekażcie ciotkom, znajomym, siostrom i matkom, sąsiadkom i ekspedientkom z osiedlowego sklepiku.

Realizujemy ciekawe projekty, płacimy na czas i zapewniamy dobrą atmosferę współpracy.praca rękodzieło Opole